Prosinec 2006

Veselé Vánočky!

24. prosince 2006 v 13:10 | My |  Novinky u nás i na blogu
Je to tady, den V - ne vendety, mstít se ještě zatím nechceme, ale nebojte, i to přijde XD .. Ale dnes máme V jako Štědrý den, V jako dárky, V jako konečně konec stresu, V jako cukroví, V jako alkohol, V jako Váááánnoooocééééé XDDD .. Takže vám všem přejeme moc veselé a šťastné, a ani bychom to nebyly my, kdybychom to nějak nepřemutovaly XD .. Originálnější je tedy přát veselé Vánočky ( děkujeme Adélce za inspiraci XD ) a šťastnou Novou ruku (popř. nohu nebo nějakou další končetinku, jaká se vám hodí XD) ..
A mnoho zdraví, štěstí, lásky a málo hořících stromků (bacha, plast smrdí ještě víc), kostí a dalších nepříjemných věcí přeje i Lex XD ..

O nás XD

14. prosince 2006 v 14:57 | My |  Naše tworba
Tuhle básničku složila Štěpule někdy v létě s tim, že k ní společně ve škole připíšeme další sloky. Jenže to se nikdy nestalo, páč sme s tim prostě nemohly hnout. A jelikož tato mini-báseň odpočívá nevyužita v compu už moc dlouho, rozhodly sme se jí zveřejnit.. Možná se někdy v budoucnu dočkáte a my přidáme další sloky... XD
O nás XD
Ať se klidně země třese,
mrzne či je horko,
Štěpce v uších prostě pořád
hraje Brian Molko.
.
Občas jí však zajímají
i albínští mniši,
písničky od Johnny Cashe
taky ráda slyší!
.
Kdo k poslechu country dostal
zrovna tuhle Štěpku?
Nevíte, co ráda dělá,
když má někdy depku?
.
Divnou hudbu poslouchat jí
fešní herci učí,
hned, co zhlédla Walk the Line,
Cash jí doma hlučí.
.
Je to s ní však ještě horší,
toho není vidu!
Do téhleté příšernosti
zatáhla i Lídu!
.
Lída aspoň trochu lépe
ví, co frčí dneska,
na písničky od Simple Plan
do rytmu si tleská.
.
Co se asi v téhle vášni
doopravdy skrývá?
Proč se Lída za bubínky
každou chvíli dívá?
.
Páč fešák Chuck sedí tam
v svém zeleném tričku,
holky doufaj, že jim hodí,
od bicích paličku.

Bonusy k Victorovi

6. prosince 2006 v 12:37 | Já (Lída) |  Náš harém
Tak sem si kvůli vám včera opět pustila kousek pohádky a udělala t největší hovadinu, co mě právě napadla - začla sem to fotit... Tak vzniklo pár fotek v dost hrůzný kvalitě, ale aspoň si budete moc udělat obrázek o tom, co sem tady psala v předchozím článku o Victorovi.

Victor

4. prosince 2006 v 12:54 | Já (Lída) |  Náš harém
Nejprve bych se vám asi měla k něčemu přiznat...... Zbožňuju pohádky.... Hrozně ráda se na ně dívám.... A proč vám to vlastně říkám ? Kdysi jsem v televizi viděla jednu pohádku. Ta pohádka se něčím odlišovala od ostatních. A já sem si tu pohádku zamilovala. Každé Vánoce jsem doufala, že některá z televizí ji zařadí do svého programu. Splnilo se mi to jen 2x. Asi před čtyřmi lety ji dávali a já byla neskonale šťastná. Zapnula sem natáčení a první polovinu pohádky natočila. Druhá následovala o týden později. Protože jsem byla zrovna v tu dobu pryč, musela jsem nastavit časování. Když jsem se vrátila, zjistila jsem, že se mi nahrálo pouze 20 minut z druhého dílu a pak došla kazeta. Od té doby se tu pohádku marně snažím sehnat, protože bych se zas asi tak po 8 letech chtěla podívat na její druhou část. Včera odpoledne jsem byla doma sama, tak sem chvíli rochala v kazetách a vytáhla právě tuhle. A zase jsem si připomněla, jak moc mám tu pohádku ráda. Okamžitě jsem sedla ke compu a začla ji hledat na netu. Vzhledem k tomu, že tahle pohádka byla natočena roku 1994 a není zrovna moc známá, našla jsem jen pár odkazů.
Ta pohádka se jmenuje Dračí prsten a princ Victor je jednou z hlavních postav. Rzhodla jsem se jej přidat do svého harému, protože jako malé se mi hrozně líbil, tož je to tedy má povinnost XD. Takže teď už k němu :
VICTOR
Něco o době:
Victor žije za vlády krutého dračího krále, který si násilně podmaňuje všechny národy, jeho říše tak nabývá neskutečných rozměrů. Svou nadlidskou moc získal díky prstenu Draka. Kdysi mu bylo předpovězeno, že jej o trůn připraví mladý rebel. Od té doby krvavě potlačuje sebemenší povstání a rebelů se okamžitě zbavuje. Má jednu vlastní dceru - Desiderii a při návratu z tažení na Victorova otce nalezne mezi vlky děvčátku, které odveze s sebou na hrad a dá mu jméno Selvaggia. Selvaggia je dcera temného čaroděje, kterého kdysi zakleli ve vlka a kletba se dá zrušit jedině tak, že Selvaggia získá trůn a prsten Draka.
Něco o něm:
- V 6-ti letech mu dračí král zabil otce, Vïctor se zachránil
- Když dospěl, postavil se do čela svého lidu, který se skrývá v lesích daleko na severu, a snaží se pro něj získat svobodu.
- Později je zajat dračím králem a přiveden na jeho hrad. Tehdy jej poprvé spatří princezna Desideria a zamiluje se do něj. Král jej uvězní v kleci, která visí z hradeb, kde má pro výstrahu všem zemřít. Desideria se nad ním slituje a za pomocí Selvaggie jej zachrání. Selvaggia však pošle svého havrana, aby královi napráskal, čeho se Desideria právě dopouští. Princi Victorovi se podaří utéct, ovšem královi vojáci se za ním vydají. Victor dojede ke křišťálovému jezeru, hupsne do něj a málem se utopí. Víla pramenů jej zachrání a vynese jej zpět na pevnou zem.