Srpen 2006

Motivational Posters

29. srpna 2006 v 22:09 | Já (Štěpk@) |  Kraviny/Ostatní
Při prohlížení galerie Paula Bettanyho můžeze narazit na spoustu věcí. Ale tohle jsem teda zrovna nečekala. Odkaz na tzv. Motivation Posters - vložte obrázek, napiště k němu nějaký hrozně chytrý (nebo absolutně debilní - viz moje příklady) text a máte to ^^ ..
Zkuste to tady !
A tady jsou ty mé výtvory:

Fuskovka č.3 - cena pro Peťulku - ale nekončíme!

28. srpna 2006 v 10:36 | Já (Štěpk@) |  Soutěže/Fuskovky
Tááákže, Peťulka správně uhodla, že Stephané je na obrázku č.3, omlouvám se, že mi výroba ceny trvala tak dlouho, ale znáte mě ^^; .. Takže tady je:
A pro ostatní: Ještě stále nikdo neuhodl, jací další krasobruslaři se skrývají na obrázcích č.1 a 2, tak do toho, není to tak těžké ;)

Hlasujte pro nás !!!!!

27. srpna 2006 v 20:53 | My |  Novinky u nás i na blogu
Prosíííííííím !!!
Hlasujte pro nás na Simonky blogu !!!!!
Prosííííííííííím !!!!

Moje wýtwory

27. srpna 2006 v 20:45 | Já (Lída) |  Simple Plan
Včera a dneska sem vytvořila pár nových wobrázků pro děfčata (konkrétně pro 3 sestřenice) z SP fóra, která mě o to už nějakou tu dobu prosila XDD a též jeden wallpaper pro Martinu (mojí ségru XDD) (pozn. na fóru jsme téměř všichni v nově navázeném příbuzensekém vztahu) no a pak jeden wallpaper s Pierrem prostě jen tak pro zábavu....
Tady jsou :

Fuskovka č.3 - Kdepak je Stephané?

26. srpna 2006 v 9:57 | My |  Soutěže/Fuskovky
Zdálo se nám, že jste si velmi dobře prohlédli Stephané Lambiela na těch miliardách videí, co Lidunka zveřejnila, takže teď jistě nebude těžké poznat ho i na jednom z těchto tří obrázků ;) Krasobruslaři jsou to všechno, takže kdo uhodne i ty další, dostane nějakou prémii ;) Ještě poznámka - vzhledem k tomu, že to jsou jen očíslované obrázky, po pár špatných odpovědích už to bude jednoduchý vylučovací metodou, takže jestli to nechcete ostatním usnadnit, pošlete nám odpověď na e-mail - najdete ho v rubrice You and this blog ..
Tady to máte:

Obrázek č.1
Obrázek č.2
Obrázek č.3
Držíme palce ;)

lp.bety

25. srpna 2006 v 12:08 | My |  Spřátelené blogy
Další spřátelený blog jedné svlečny....
Najdete tu spoustu infošek o hudbě, filmech, dále pak texty, obrázky, prostě hrozně moc věcí...... se podívejte ;)

Veselý blog

25. srpna 2006 v 11:56 | My |  Spřátelené blogy
Tak, tady máme nový spřátelený blog -
My world
Newim, co bych k tomu měla psát, ten blog se mi moc líbí, najdete tam spoustu věcí, tak se tam prostě podívejte.... XD

Konec 2. Fuskovky

25. srpna 2006 v 11:48 | Já (Lída) |  Soutěže/Fuskovky
Tak, konečně někdo poznal Kevina Spaceyho !!!!! To to ale trvalo, že ? XDD
Tím, kdo jej poznal byl Veselý blog a tak od nás získává ocenění :

Stephané Lambiel - videos

24. srpna 2006 v 21:58 | Já (Lída) |  Krasobruslení
Takže, tady dávám odkazy na pár Lambielových videí, páč se mi tahle rubrika zdá jaksi moc prázdná...
Lambiel on "You're Beautiful" .... tohle je prostě úplně úžasný... takhle ste ho mohli vidět na olympiádě při exibici... <3 ... je to prostě móóóc hezký... pak bruslí eště na něco jinýho... a kecaj do toho Japonci...
Stephane Lambiel 2005 Cup of Russia Exhibition.... zase bruslí na Blunta..... jenom mu do toho nekecaj Japonci.... XD
Stephan Lambiel 2006 Olympic Champions Gala Exhibition..... no jo, já vim, že sem s tim už trapná,. ale já si nemůžu pomoct.... prostě bruslil úžasně a totálně mě dostal.... tentokrát to máte bez Japonců, nikdo vám do toho nekecá, tak se PROSÍM PODÍVEJTE !!!!! XDD
Stephane Lambiel 2005 Courchevel Gala: You're Beautiful.... eh... no,... XDDDD tak eště jednou..... Ale bruslí jinde !!!!! XDDD
----
Stephane Lambiel 2005 Art on Ice... zpívá mu do toho ňákej černoch...

Fuskovka č.2 - poznej herce

22. srpna 2006 v 20:09 | My |  Soutěže/Fuskovky
Pooooznejte herce XD ..
Je to Američan, narodil se 26.7. v New Jersey. Měří 180 cm a možná ho znáte z filmů Americká krása nebo Sedm.
Tak do toho !!! XDDDD

Co se dnes děje?

22. srpna 2006 v 11:23 | Já (Štěpk@) |  Novinky u nás i na blogu
Mno hádejte .. podívejte se do kalendáře .. do toho našeho myslím XD ..

! Lidunka má dnes narozeniny !


Takže Ti, má drahá, veřejně přeji vážně fšecičko neylepčejší, hrozně moc štěstí, zdraví (víme, jak moc je důležité), lásky (nejen platonické), pohody (pohoda, pohoda XD!), chlapů (no comment ;D), úspěchů předefším v osobním životě - ne, že bych Ti nepřála úspěchy ve škole, ale dobře víme, že Ty to zrovna moc nepotřebuješ XD, mnoho volného času na kraviny (to se hodí), inspirace, úsměvů na xichtíku a .. a tak ;) Ještě tady mám speciálního guesta XDDDDD :
Máš radost?

A tímto oslovuji veškerou veřejnost, co sem dorazí: popřejte Lídě taky XD !

Máte mě tu.

19. srpna 2006 v 18:01 | Já (Štěpk@) |  Novinky u nás i na blogu
Hahaha. A už se mě nezbavíte. Protože sem úspěšně absolvovala veškeré tábory a dovolené ^^ ..

Naše nová i stará fota

13. srpna 2006 v 23:12 | Já (Lída) |  O nás
Jelikož sme sem už dlouho nedaly žádná naše fota, musíme tuto chybu napravit. Tady vám přináším pár fotek (o5 já, Štěpule, Kačica a Ady) Některé jsou novější, jiné už drobet starší, ale to neva...
Upozorňuji, že já se na fotkách vyskytuji jen velmi málo, páč sem většinu (skoro všecky) z nich fotila. Tak přeji hezké pokoukání :
Tady je naše slavné Fuska duo ve škole o přestávce... co momentálně posloucháme, to fakt newim... (sakra, mám tam ňákou velkou ruku.... to se mi nelíbí... :-(...)
Hehe... to sem já, jak ste jistě poznali...
...Štěpánka mi mává .... (a vpravo dole vidíte mou nohu)

SP Fórum - poem XDD

11. srpna 2006 v 21:43 | Já (Lída) |  Naše tworba
Musíte mě omluvit, ale mě už z toho fóra opravdu dosti hrabe a tak sem na něj složila básničku a jejím prostřednictvím chci poděkovat všem těm supr holkám, s kterýma se tam bavim, protože sou opravdu moc moc fajn a mám je fšecky ráda. Takže tahle básnička je vlastně pro vás, holky ! :
--
Jednoho dne Domulka
rozhodla se krátce :
"Založím si SP Fórum,
snad to půjde hladce!"
.
Jak řekla, tak udělala,
naše fórum vzniklo,
od toho dne hafec lidí
na tu stránku kliklo.
.
Fórum na nás závisláky
funguje jak magnet,
jakmile sme chvíli doma
rychle lezem na net.
.

Colorky od laserera

11. srpna 2006 v 20:18 | My
Tak konečně tu máme první přírůstek z vaší tworby - colorky od laserera
Mockrát mu džekujem za jeho příspěvek a doufáme, že ani vy nezůstanete pozadu a budete nám posílat vaše výtwory XD !!!

SP - moje grafika

7. srpna 2006 v 14:19 | Já (Lída) |  Naše tworba
Tak jsem si konečně stáhla z netu program na twoření různý grafiky (stáhla jsem si ten, co mi doporučila Domulka a tímto jí moc děkuju XDD). První pokusy vážení opravdu nestály za nic a proto vám je tu nehodlám ukazovat, ale tohle je první, kterej se mi (aspoň myslim) docela poved :
.....tohle je ten druhej :

Na minutku ..

5. srpna 2006 v 22:30 | Já (Štěpk@) |  Novinky u nás i na blogu
Těpérko <3 ..
Tak jsem zde, i když pouze na jeden večer, zítra vám zas odjedu ..
Mám extrémní množství zážitků, potkala jsem spoustu zajímavých lidí (některé až moc zajímavé *sigh*), uvědomila jsem si, že některý lidi jsou příšerně konzervativní, dala jsem si pjekně na držku (že to tak řeknu) - zrovna dneska XD - a tak .. ale už teď mi to fšechno moc chybí, takže mě budete muset nějak odreagovat, ináč asi umřu =( ..
A co dál? Jestli chcete vědět, kde jsem strávila svých prvních akčních 14.dní, mrkněte na Ráj , ten další týden jsem byla u koníků ^^ .. Asi se nebudu moc rozepisovat, zde je jediné a velice nekvalitní dokumentační foto - fakt nekecam, i když mě tam asi stejně nepoznáte XD ..
Mno, co se týče tworby, moc aktivní jsem nebyla, ale to přijde teď, poněvadž se budu nudit .. Což pro Lidunku znamená hodně povzbuzení XDDD .. Mimoto ti také děkuji za termodopis, cowboye a růžovoučké básně, měly vážně úspěch ^^ .. A termodopis byl - hurá! - dostatečně dlouhý XDD .. Asi ti napíšu z Chomutova, mám pro tebe naprosto speciální dáreček z Letohradu ;) Jináč se nadále takto starej o Fusku .. a btw doufám, že sis dostatečně užila Chucku v trenkách XDDD .. Omlouvám se za svojí nedostatečnou reakci, ale co můžeš čekat od Štěpky na poslední diskotéce =/ ..

Tak já se tedy zas loučím .. Mějte se <3

Soráč !

3. srpna 2006 v 19:32 | Já (Lída) |  Novinky u nás i na blogu
Měla bych se vám felmi mnoho moc omluvit, že teď pár dní Fusku zanedbávám, ale jaksi.... no prostě nestíhám.... XDD Totiž, abyste tomu rozuměli, až nezdravě mnoho času teď trávím na Domulky Fóru o SP...... Potkala sem tu totiž spoustu sqělých lidiček a kecáme tu o všem možnym.... V místnosti SP&Přítelkyně rozebíráme, které hry hrajem se sourozenci, v místnosti Zpívánky probíráme filmy a jiný hovadiny..... Prostě všecko možný, cxo nás v danou chvíli napadne.... XDDD Vim, že bych se měla stydět, že je teď chudinka Fusekle až na druhym místě, ale nemůžu si pomoct ! Fakt promiňte !!!! XDD
Ale pro mýho tatínka sem čas samozřejmě našla a na jeho přání sem si do dotazníku k oblíbeným zvířátkům šoupla Maxe a Kačenku XD. Hmmm, a je tu problém - ta fotka má 600kB a blog.cz bere nanejvíš 250kB...... Takže se to sem nevejde :-((( To budu muset tu fotku nejd¨řív ňák zmenšit....
Tak zatím Těpérko !!!!!!