Důležité!

15. července 2006 v 16:32 | Já (Štěpk@) |  Novinky u nás i na blogu
Nadešel Ča(d)s, abych i já dočasně řekla goodbye *pláč* .. Je dost dobře možné, že se sem znovu dostanu až 20.srpna, tak se neděste, Lidunka se za týden a kousek vrátí a něco pjekného napíše ;) .. Do té doby (24.7.) bude Fuska bez správce =( .. Budete mi fšichni chybět *hug* ..
Teď ještě pár spešl vzkazů:
Lidunko, až se vrátíš, napiš mi prosím na mobila svojí adresu, já jsem si jí samozřejmě nikam nenapsala, ať ti můžu zaslat nějaký fešný termodopis.. Ještě po tobě asi budu něco chtít, ale to ti napíšu až v termodopise, jinak doufám, že tě na Sicílii nepřepadla mafie (popř.že jsi ty nepřepadla mafii XD) .. Chuck je v docela dobrém stavu, dokončím ho pravděpodobně v Chomutově, do narozek bude 100% hotov, za kvalitu ofšem neručím XD ..
Kaťushko, předem přeji fše nejlepčejší k tvým narozeninám, hodně štěstí, zdraví, lásky, úspěchů chlapů a sexu ;DDD .. Hrozně mě mrzí, že dosti pravděpodobně nebudu na tý oslavě, ale dáreček ti určitě dodám, pravděpodobně 30.7. někdy k večeru, to budu totiž na chvíli doma ;) .. Jináč, jestli taky stojíš o termodopis, adresa se vždy šikne ;)
Adélko, ty moc nevyváděj, fšichni přece chceme, aby přežila prázdniny XD .. Psát tobě termodopis je celkem zbytečný, protože na něj neodpovíš, takže ti raději kdyžtak zavolám XD ..
Tak .. to by možná bylo fše .. Tak se tu tedy mějte ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama